Веслування на каное продовжує залишатися надійним джерелом п'єдесталів пошани: у Кракові 2023 року було завойовано ще чотири медалі, а також три медалі в легкій атлетиці та бронзи в карате і тенісі на паделях.

Окрім цих дев'яти медалей, Португалія також гарантувала собі дві медалі в муайтай: Матильда Родрігес (-57 кг) та Гонсало Нойтес (-71 кг) вийшли до півфіналу і, таким чином, забезпечили собі щонайменше бронзову нагороду.

Після першого тижня Ігор португальська команда, що складається з понад 200 спортсменів, посідає 14-те місце в медальному заліку, маючи в активі три золоті, три срібні та три бронзові нагороди.

Ауріоль Донгмо відзначився у метанні гирі, Мессіас Баптіста відзначився на дистанції K1 200 метрів, а дует Терези Портела та Кевіна Сантоса посів найвищу сходинку на дистанції K2 200.

Срібло здобули Жоао Коелью з бігу на 400 метрів та Ісаак Надер з бігу на 1500 метрів, які допомогли Португалії залишитися в першій лізі європейської легкої атлетики, а "неминучий" Фернандо Пімента посів друге місце в бігу на 500 метрів з бар'єрами K1, здобувши своє п'яте срібло на Європейських іграх.

Бронзові нагороди здобули Ана Круз у ката, підрозділі карате, Франсіска Лайя на дистанції K1 200 м, яка стала чемпіонатом Європи у своєму виді спорту, та дует Афонсо Фазендейро і Мігеля Олівейри, які посіли третє місце у першому виступі Паделу на Європейських іграх.

Дві медалі все ще відсутні, хоча вони забезпечені, у випадку муайтай, оскільки Матильда Родрігес і Гонсало Нойтіс гарантували собі медаль у своїх категоріях - бронзову, срібну або золоту, яка буде визначена у півфіналі в понеділок.

Разом, поточна кількість медалей перевищила 10 медалей з Баку 2015 року і тепер спрямована на досягнення непростої мети Мінська 2019 року - 15 медалей. Португалія може сподіватися на п'єдестал пошани в таких видах спорту, як пляжний футбол, якого вона досягла в 1-му і 2-му видах, настільний теніс, регбі-7 і стрільба з мисливської гвинтівки.

Треті Європейські ігри тривають у Кракові та прилеглому до нього Малопольському воєводстві до неділі, у них беруть участь 30 видів спорту і 48 країн, серед яких і Португалія з делегацією у понад 200 спортсменів.