Капітан збірної Португалії написав в Instagram, що: "Ми хотіли більшого. Ми заслуговували на більше. Для нас. Для кожного з вас. Для Португалії. Ми вдячні за все, що ви нам дали, і за все, чого ми вже досягли".

Після п'ятничного чвертьфінального матчу чемпіонату Європи, в якому Португалія програла 5:3 по пенальті після того, як Франція після додаткового часу зіграла в нульову нічию, Кріштіану Роналду зберігав мовчання.

"На полі і поза ним, я впевнений, що ця спадщина буде вшанована і буде продовжувати будуватися. Разом", - сказав нападник, який вирішив не супроводжувати делегацію під час повернення до Лісабону.

До Португалії не поїхали Жуан Палхінья, Матеус Нуньєс, Бруно Фернандеш, Вітінья, Діогу Далот, Діогу Жота та Рубен Невеш.

Кріштіану Роналду розпочав усі п'ять матчів на Євро2024, відігравши всі 90 хвилин у чотирьох з них і вийшовши на заміну в додатковий час у двох, але не зміг забити, завершивши свою серію з дев'яти поспіль фінальних матчів без голів.

Єдиний гол гравця "Аль-Насра" був забитий з пенальті на завершальній стадії його дебютного матчу на ЧС-2022. Після цього він не забивав ще в чотирьох матчах чемпіонату світу в Катарі та в п'яти матчах збірної Португалії на Євро-2024 в Німеччині.

Незважаючи на погану гру гравця, португальський тренер Роберто Мартінес випустив його на поле лише на 65-й хвилині матчу проти Грузії (2:0) на груповому етапі, після того, як команда вже пройшла до раунду 16.