АВС забезпечив собі безпрецедентне підвищення до першого рівня Португальської футбольної ліги, перемігши "Портімоненсе", знову з рахунком 2:1, у другому матчі плей-офф, повернувши команду з Алгарве до другого рівня після семи сезонів.

Після перемоги 2:1 у Портімау в першому матчі, команда Віла-даш-Авеш виграла вдома завдяки голам Джона Меркадо (52 хвилина) та Бенні (89) і здійснила подвиг, піднявшись на найвищий щабель португальського футболу.

Хоча почесний гол забив Роні Карріло (90+4 хвилина), "Портімоненсе", який посів 16-те місце в I лізі в сезоні 2023/24, після семи сезонів поспіль серед команд вищого ешелону вилетів слідом за "Візелою" та "Деспортіво де Чавеш".