Національна збірна продовжує тренувальний збір на Cidade do Futebol в Ейраші, в день, коли гравці, які найбільше використовувалися проти хорватів, включаючи Нельсона Семеду та Жуана Невеша, які відіграли весь другий тайм, повинні займатися звичайною відновлювальною роботою, в той час як решта групи тренуватиметься в звичайному режимі.

У четвер на стадіоні "Ештадіу да Луш" Діого Далот та Кріштіану Роналду забили голи у перемозі Португалії, причому Далот забив гол у ворота Хорватії.

Це означає, що національна команда очолює групу А1 Ліги націй з трьома очками, зрівнявшись у рахунку з Польщею, яка їздила до Шотландії, щоб виграти 3:2. Два перших місця в групі отримають путівки до чвертьфіналу.

Матч Португалія - Шотландія запланований на 19:45 у неділю, також на стадіоні "Ештадіу да Луш", і його розсудить італієць Мауріціо Маріані.

Португалія виграла перший розіграш Ліги націй у 2019 році, але потім не змогла кваліфікуватися до фіналу чотирьох у 2020/21 і 2022/23 роках.