Команда під керівництвом Нуно Діаша домінувала в грі і продемонструвала свою перевагу над іншими командами ліги.

"Мінхотос", який переміг "Левів" у фіналі Кубка Португалії і не програвав їм протягом усього регулярного чемпіонату, не зміг відповісти, оскільки майже 60 хвилин не забивав у цьому матчі, продемонструвавши найгіршу результативність з трьох ігор.

На перерву "Спортинг" вів у рахунку 4:0, а "Брага", якій сьогодні не вистачало Робіньо, ледь не розвалилася.

Спортінг швидко розпочав матч і мав багато гольових моментів у перші хвилини. Мерлім забив перший гол у виході один на один, коли він прокрутився повз Фабіо Сесіліо і влучно пробив по воротах.

Через дев'ять хвилин Sp. Бразі знову не пощастило, коли вона вела в рахунку 2:0. Діого Сантос намагався пробити, але Сесіліо не влучив у ворота і забив гол у власні ворота. М'яч навіть не йшов у бік воріт.

Команда Жоеля Роша скоротила відставання вже на наступній хвилині завдяки дальньому удару Тіаго Бріто, завершивши 60 хвилин матчу без голів. Це була одна з небагатьох їхніх нагод.

Однак "Спортінг" зберіг перевагу і продовжував загрожувати воротам Дуду, незважаючи на складні сейви голкіпера. Тим не менш, вони не змогли запобігти голам Паулети та Зіккі Те до завершення першого тайму.

Сп. У другому таймі "Брага" продовжувала тиснути, але перемога "Спортинга" була майже формальністю. Зіккі забив двічі на 27-й хвилині, щоб оформити перемогу.

Гравці Sp. Брага атакували з воротарем, щоб забезпечити собі зайвого гравця, але, на жаль, Мерлім зробив рахунок 6:1, скориставшись тим, що ворота залишилися порожніми після втрати м'яча.

Навіть коли Жоао Роша вже був у святковому настрої, голи Йгора Мота та Фабіо Сесіліо дозволили "Бразі" скоротити відставання. Брага скоротила відставання.

Станом на зараз "Спортінг" є рекордсменом з 19 національними футзальними трофеями, що на 11 більше, ніж у "Бенфіки", у якої наразі вісім трофеїв.