Цього понеділка, коли було оновлено рейтинг ATP,Нуно Борхес досяг свого найвищого досягнення в кар'єрі, піднявшись на 30-те місце.

Тенісист став другим португальцем, який увірвався до топ-30 після Жоао Соузи, який посідав 28-е місце у 2016 році, після поразки від Медведєва у фіналі Відкритого чемпіонату США. До турніру Великого шолома Нуно Борхес посідав 34-те місце в рейтингу.

Чемпіон Відкритого чемпіонату США Янік Сіннер все ще очолює рейтинг, за ним йдуть Олександр Звєрєв з Німеччини та Алькарас. Новак Джокович посів найнижчу позицію з січня 2023 року, коли він опустився на четверту сходинку.

Тейлор Фріц після другого місця на мейджорі в США наразі посідає сьоме місце.

Білоруска Аріна Сабаленка виграла Відкритий чемпіонат США, однак вона все ще посідає нижче Іги Свєтек у жіночому заліку. Фіналіст, який програв, Джейсон Пегула, наразі посідає третє місце.