Po przejechaniu 26,6 km w finałowej jeździe na czas, Artem Nych ukończył wyścig w 34,36 minuty, trzy sekundy szybciej niż jego kolega z duńskiej drużyny Julius Johansen, który zajął drugie miejsce.

Tymczasem Szwajcar Colin Stüssi (Vorarlberg), zwycięzca z 2023 roku, spędził 30 sekund dłużej niż jego rywal.

Z przewagą 1,23 minuty nad Stüssim, który był drugi w klasyfikacji generalnej, i 2,38 nad Portorykańczykiem Abnerem Gonzálezem (Efapel), który był trzeci, 29-letni Rosjanin odniósł ostateczne zwycięstwo.

Najlepszym Portugalczykiem okazał się Gonçalo Leaça (Credibom-LA Alumínios-MarcosCar), który ukończył wyścig na czwartym miejscu, 3,07 za Nychiem.