Франція 1:0 Австрія

Подача Кіліана Мбаппе на 38-й хвилині відбилася від Макса Вебера з "Лідс Юнайтед" і принесла французам перемогу над дуже вражаючою збірною Австрії, якою керує колишній менеджер "Манчестер Юнайтед" Ральф Рангнік.

Румунія 3:0 Україна

Румунія здобула видатну перемогу над Україною з рахунком 3:0. Ніколає Станчіу в першому таймі вивів свою команду вперед. Равзан Марін та Денис Драгус також забили за команду Едварда Іорданеску.

Бельгія 0-1 Словаччина

Бельгія була приголомшена на "Франкфурт Арені", оскільки ранній гол Івана Шранца приніс Словаччині шокуючу перемогу над підопічними Доменіко Тедеско.

Туреччина 3:1 Грузія

Півзахисник мадридського "Реала" та збірної Туреччини Арда Гюлер вкрав шоу на дортмундському стадіоні "БВБ". За рахунку 1:1 Гюлер забив ефектний гол з-за меж штрафного майданчика і вивів Туреччину вперед. Гра була, мабуть, найкращою грою турніру на даний момент.

Португалія 2:1 Чехія

Португалія домінувала у своїй перемозі над Чехією. Однак, саме Лукаш Провод забив перший гол у другому таймі, який відкрив рахунок у матчі. Після того, як Португалія зрівняла рахунок після власних воріт, вона здобула перемогу, коли в доданий час вийшли на заміну Педро Нето та Франсіско Консейсао, які принесли "селесао" перемогу з рахунком 2:1.

Другий тур Євро-2024 розпочнеться в середу, коли Хорватія прийме Албанію в групі B о 14:00. Німеччина може кваліфікуватися до плей-офф у разі перемоги над Угорщиною о 17:00. Завершиться день у Кельні, де о 20:00 Шотландія зустрінеться зі Швейцарією.

Словенія та Сербія відкриють змагання о 14:00 у четвер, а Англія зустрінеться з Данією на "Франкфурт Арені" о 17:00. У групі B Іспанія зіграє з чинним чемпіоном Італії на стадіоні "Ауф Шальке" о 20:00.