Роберто Мартінес використав 17 гравців, оскільки він прагне "відшліфувати" свій склад перед поїздкою до Німеччини.

Рубен Діаш з "Манчестер Сіті" вивів Португалію вперед на 17-й хвилині гри ударом головою на дальню штангу. Португалія продовжила домінувати і подвоїла свою перевагу в доданий час завдяки голу Діогу Жота з пенальті.

Португалія почала втрачати ритм, який був у першому таймі, після п'яти замін у перерві - однак, не минуло багато часу, як, можливо, "найінформованіший гравець у світі" Бруно Фернандеш вплинув на хід гри, забивши приголомшливий гол, який вивів "Селесао" вперед з рахунком 3:0.

Однак гра ще не закінчилася, коли фінський гравець, який вийшов на заміну, колишній гравець "Норвіч Сіті" Теему Пуккі забив швидкий м'яч, зробивши рахунок 3:2 на користь Португалії.

Однак вирішальне слово залишилося за Бруну Фернандешем, який забив свій другий гол у грі, перегравши Лукаса Градецького з леверкузенського "Байєра", який влучив у ворота фінів.

Португалія зіграє проти Хорватії наступної суботи на стадіоні "Естадіо ду Жомар" в Алжеші.