На лісабонському "Ештадіу да Луш" Роналду несподівано опинився поза стартовою одинадцяткою тренера Роберто Мартінеса на матч другого туру, але все одно зіграв вирішальну роль, завершивши камбек португальців на 88-й хвилині, після того, як був випущений на заміну на початку другого тайму.

Формула була такою ж, як і проти Хорватії: Нуну Мендеш подав зліва, а Роналду замкнув подачу.

Перед цим, всього через чотири хвилини, МакТоміней вивів Шотландію вперед, а на 54-й хвилині Бруно Фернандеш зрівняв рахунок і розпочав камбек португальської команди.

Португалія здобула заслужену перемогу, зважаючи на велику кількість гольових моментів, які вони створили протягом матчу, проти Шотландії, яка наполегливо боролася і дуже ускладнила життя португальській команді.

Після перших двох турів збірна Португалії здобула лише перемогу і тепер є одноосібним лідером групи А1, оскільки Польща перемогла Хорватію (1:0) і тепер ділить з хорватами друге місце. Шотландія все ще має нуль очок.